Виберіть свій рівень перевірки

Валідація домену (DV)

Тільки перевірка домену. Видано за лічені хвилини. Ідеально підходить для блогів, соціальних медіа та особистих веб-сайтів.

Починаючи від
$17.95 USD/рік

Валідація організації (OV)

Основна перевірка особи. Ідеально підходить для веб-сайтів і сторінок малого бізнесу, які приймають конфіденційну інформацію.

Починаючи від
$99.00 USD/рік

Розширена валідація (EV)

Повна перевірка особи. Ідеально підходить для сайтів бізнесу та електронної комерції, які хочуть забезпечити максимальну впевненість відвідувачів.

Починаючи від
$1,499.00 USD/рік

Не знаєте, який вибрати? Допоможемо вам визначитися

Що таке SSL?

SSL сертифікати є основою безпеки Інтернету. Вони використовуються для встановлення зашифрованого з'єднання та забезпечення безпечної передачі даних між браузером або комп'ютером користувача та сервером або веб-сайтом.

 • Встановлює безпечне з'єднання між браузером і сервером
 • Шифрує комунікацію для захисту конфіденційної інформації, яку надають вам ваші клієнти
 • Розміщує замок біля вашої веб-адреси у веб -переглядачі
 • Аутентифікує ідентичність організації

Стандартні SSL (з валідацією домену) сертифікати - це найпростіший і найпоширеніший тип сертифіката SSL. OV та EV сертифікати також автентифікує особу компанії чи організації, що володіє сертифікатом, що забезпечує більшу довіру кінцевих користувачів.

З нашими послугами сертифікатів SSL* вам не потрібно буде щорічно вживати заходів для налаштування та розгортання нових сертифікатів. Ми автоматично генеруємо замовлення на поновлення, коли ваш сертифікат наближається до кінця дії. Після оплати ми автоматично налаштуємо, перевіримо та надамо вам новий сертифікат.

* Ваш домен повинен бути розміщений у того самого хостинг-провайдера, який продав сертифікат SSL, а сервер повинен використовувати cPanel, Plesk або DirectAdmin.

Покращте рейтинг своєї пошукової системи

Встановіть довіру та безпеку в Інтернеті для відвідувачів та бізнесу вашого веб-сайту.

Google хоче зробити Інтернет безпечнішим, і велика частина цього передбачає забезпечення безпеки сайтів, до яких люди мають доступ через Google. Ось чому було показано, що веб-сайти, що використовують протокол SSL, мають вищий рейтинг у результатах пошуку.

Існує також набагато більше причин, чому варто розглянути можливість додавання SSL до свого веб-сайту:

Шифрування конфіденційних даних

Захист конфіденційності користувачів

Безпечні онлайн-транзакції

Довести легітимність

Активувати HTTPS і значок замка

Покращити SEO

Браузери змінилися, не залишайте їх позаду

Веб-сторінки, які не обслуговуються через протокол HTTPS, зараз відображаються як "незахищені" Google Chrome та Mozilla Firefox. Не дозволяйте своєму веб-сайту бути одним з них. Додайте SSL сьогодні.

Захистіть свій сайт за лічені хвилини за допомогою нашої повністю автоматизованої підготовки та розгортання

Допоможіть мені вибрати правильний тип сертифіката

Хоча потреба в безпеці в Інтернеті є універсальною, не всі сертифікати SSL створюються однаковими. Посібник нижче покликаний допомогти вам вирішити, який тип сертифіката вам підходить.

Валідація домену (DV)

 • Перевіряє право власності та контроль лише над доменним іменем
 • Випускається в лічені хвилини
 • Підтримує відповідність браузера

Ідеально підходить для некритичних веб-сторінок

Думайте про DV як про отримання картки бібліотеки - немає підтвердження того, ким ви є насправді, дуже мінімальні вимоги для отримання та видачі дуже швидко.

Переглянути сертифікати перевірки домену

Валідація організації (OV)

 • Покращена перевірка, включаючи автентифікацію особи заявника
 • Випускається упродовж доби
 • Підтримує відповідність браузера

Ідеально підходить для більш делікатних веб-сторінок, таких як сторінки для входу

Думайте про OV як про отримання водійського посвідчення - більше кол для проходження, ніж для бібліотечної картки, але більш надійним як форма ідентифікації.

Переглянути сертифікати перевірки організації

Розширена валідація (EV)

 • Підхід до автентифікації на основі стандартів, що представляє найвищий рівень автентифікації для сертифікатів SSL
 • Зазвичай випускається упродовж 1-3 днів
 • Підтримує відповідність веб-переглядачів та інших галузей промисловості

Ідеально підходить для делікатних веб-сторінок, включаючи електронну комерцію, онлайн-банкінг, реєстрацію облікових записів

Подумайте про EV як про отримання паспорта - набагато суворіші процеси, триваліші терміни виконання та більше перевірки того, хто ви, ніж за допомогою бібліотечної картки або водійського посвідчення. Визнаний на міжнародному рівні як найбільш надійний спосіб перевірити свою особу.

Переглянути розширені сертифікати перевірки

SSL сервіси

RapidSSL

RapidSSL® Сертифікати допомагають захистити транзакції ваших клієнтів за допомогою шифрування даних до 256 біт та автентифікації сайту. Купуйте сертифікат за допомогою автоматичної перевірки контролю домену. Найкраще, що наші сертифікати SSL є одними з найдоступніших у галузі. Ми зменшуємо витрати і передаємо вам заощадження.

GeoTrust QuickSSL Premium

Швидко захистіть свій веб-сайт. Сертифікати GeoTrust® QuickSSL® Premium - один із найшвидших способів почати захищати онлайн -транзакції та програми за допомогою протоколу SSL. Завдяки автоматичному процесу автентифікації та видачі сертифікат QuickSSL Premium SSL займає всього кілька хвилин. Після цього керування та поновлення сертифікатів - це просто. З GeoTrust ви отримуєте недорогий SSL без шкоди для зручності, вибору чи надійності.

GeoTrust True BusinessID

SSL бізнес-класу - тільки краще. Що стосується вибору безпеки SSL для вашого бізнесу, у вас є багато варіантів. З GeoTrust прийняти рішення легко. Сертифікати GeoTrust® True BusinessID SSL дають вашим клієнтам знати, що ваш сайт заслуговує довіри і що ви ставитеся до їх безпеки досить серйозно, щоб отримати ваш сертифікат від уповноваженого у всьому світі центру сертифікації.

DigiCert Secure Site

Захистіть свій веб-сайт або трафік електронної пошти за допомогою промислового 2048-розрядного шифрування за допомогою SSL-сертифіката Secure Site.

DigiCert Secure Site Pro

За допомогою Secure Site Pro SSL пропонується сертифікат високої впевненості з додатковими функціями для всебічної безпеки веб-сайтів.

GeoTrust True Business ID with EV

Зробіть чітку заяву про безпеку за допомогою зеленого адресного рядка. GeoTrust® True BusinessID з EV (розширена перевірка) - це наш преміальний продукт безпеки SSL бізнес-класу, який візуально підтверджує найвищий рівень автентифікації серед сертифікатів SSL. Зелена смуга все говорить. Відвідувачі веб-сайтів дійсно помічають, коли адресний рядок стає зеленим у їхніх браузерах із високою безпекою, і поле організації починає обертатися між назвою вашої компанії та GeoTrust.

DigiCert Secure Site EV

Захищені сертифікати SSL із розширеною валідацією сайту (EV) захищають ваші найцінніші активи - ваших клієнтів та ваш бренд - від фішинг-шахрайства та шахрайства в Інтернеті.

DigiCert Secure Site Pro EV

Secure Site Pro EV SSL - це найвища автентифікація з додатковими функціями для всебічної безпеки веб-сайту та надійного захисту від атак, спрямованих на ідентифікацію.

RapidSSL Wildcard

RapidSSL® Wildcard сертифікати допомагають вам захистити кілька субдоменів за допомогою одного недорогого сертифіката SSL, виданого на *.yourdomain.com. Захистіть особисті дані ваших клієнтів за допомогою шифрування до 256 біт. Автоматична перевірка контролю домену робить автентифікацію сайту легким завданням. У RapidSSL ми віримо в забезпечення необхідного захисту SSL за конкурентною ціною.

GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

Швидко захистіть свій домен і всі субдомени одного рівня. Сертифікати GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard - це один із найшвидших способів захисту всіх ваших субдоменів за допомогою одного сертифіката. Наш автоматизований процес автентифікації електронної пошти означає, що ви отримаєте свій сертифікат за лічені хвилини. За допомогою Wildcard сертифікатів QuickSSL Premium ви отримуєте необмежену кількість субдоменів і необмежену кількість серверів - один сертифікат, який адаптуватиметься у міру зростання вашого бізнесу.

GeoTrust True Business ID Wildcard

Спростіть керування сертифікатами за допомогою Wildcard зручності сертифіката. Wildcard сертифікати GeoTrust® True BusinessID дозволяють захистити кілька субдоменів в одному сертифікаті, скорочуючи час та витрати на управління. Незалежно від того, чи це домашня сторінка вашої компанії або ім’я хоста вашого поштового сервера, захист конфіденційної інформації є вашою метою - і це також наша мета.

Питання що часто задаються

Що таке сертифікат SSL?

Сертифікати SSL дозволяють шифрувати дані в Інтернеті та безпечно передавати дані з веб-сервера в браузер. За допомогою протоколу SSL ваш веб-сайт може використовувати протокол https і відображатиме замок у веб-переглядачах кінцевих користувачів, щоб вказати, що з'єднання безпечне.

Навіщо мені потрібен сертифікат SSL?

Сертифікати SSL є невід'ємною частиною Інтернету. Вони не тільки шифрують зв'язок між вашим комп’ютером та сервером, на якому розташований веб-сайт, але також забезпечують підтвердження того, що сайт - це те, на що він претендує.

Які є різні типи SSL?

Існують 3 різні рівні перевірки, на яких базуються сертифікати SSL. Перевірка домену (DV), перевірка організації (OV) та розширена перевірка (EV). Основна відмінність між типами сертифікатів пов'язана з інформацією, яка вимагається та підтверджується органом із сертифікації, RapidSSL, GeoTrust та DigiCert для видачі сертифіката. Вищі рівні сертифіката вимагають додаткової інформації і часто відображаються на панелі браузера. EV SSL, наприклад, стає зеленою на панелі браузера і відображає назву організації відвідувачам, щоб викликати більше довіри.

Що таке Wildcard SSL-сертифікат

Сертифікат SSL Wildcard забезпечує ті ж можливості шифрування та автентифікації, що й інші сертифікати SSL, але також може бути застосований до необмеженої кількості субдоменів веб-сайту. Сертифікат підстановки SSL підтримує кореневий домен (example.com), а також його субдомени. Докладніше

Які переваги має сертифікат EV SSL?

EV або розширена перевірка - це найвищий клас SSL, доступний сьогодні, і надає вашому веб-сайту більше довіри та довіри, ніж інші сертифікати SSL. Вони включають такі функції, як зелений адресний рядок та відображення назви вашої компанії, які, як доведено, підвищують довіру та довіру споживачів.

Наші сертифікати SSL постачаються одними з найнадійніших брендів у сфері Інтернет-безпеки.

Powered by WHMCompleteSolution