Виберіть свій рівень перевірки

Перевірка домену (DV)

Тільки перевірка домену. Видається за лічені хвилини. Ідеально підходить для блогів, соціальних мереж та особистих веб-сайтів.

Починаючи від
$16.75 USD/ рік

Перевірка організації (OV)

Базова перевірка особи. Ідеально підходить для веб-сайтів малого бізнесу та сторінок, які приймають конфіденційну інформацію.

Починаючи від
$92.40 USD/ рік

Розширена перевірка (EV)

Повна перевірка особи. Ідеально підходить для сайтів для бізнесу та електронної комерції, які прагнуть забезпечити максимальну довіру відвідувачів.

Починаючи від
$1,399.07 USD/ рік

Не впевнені, що обрати? Дозвольте нам допомогти вам вирішити

Що таке SSL?

Сертифікати SSL мають важливе значення для безпеки в Інтернеті. Вони використовуються для встановлення зашифрованого з'єднання та забезпечення безпечної передачі даних між браузером або комп'ютером користувача та сервером або веб-сайтом.

 • Встановлює безпечне з'єднання між браузером та сервером
 • Шифрує зв'язок для захисту конфіденційної інформації, яку ваші клієнти надають вам
 • Поміщає замок поруч із вашою веб-адресою у браузері
 • Підтверджує організацію

Стандартний SSL (з перевіркою домену) - Найпростіший і найпоширеніший тип SSL-сертифікатів. OV та EV Сертифікати також аутентифікують компанію або організацію, яка має сертифікат, що забезпечує більшу довіру кінцевим користувачам.

Завдяки нашим службам SSL-сертифікатів* вам не потрібно щороку вручну налаштовувати та розгортати нові сертифікати. Ми автоматично формуємо замовлення на продовження, коли термін дії сертифіката добігає кінця. Після оплати ми автоматично налаштуємо, перевіримо та надамо вам новий сертифікат.

* Ваш домен повинен бути розміщений у того ж хостинг-провайдера, який продав SSL-сертифікат, а сервер повинен використовувати cPanel, Plesk або DirectAdmin.

Поліпшіть свій рейтинг у пошукових системах

Встановіть довіру та онлайн-безпеку для відвідувачів вашого сайту та бізнесу.

Google хоче зробити Інтернет безпечнішим, і більшість цього полягає в тому, щоб переконатися, що сайти, до яких люди звертаються через Google - безпечні. Ось чому веб-сайти, що використовують SSL, виграють від вищого рейтингу результатів пошуку.

Є також набагато більше причин, з яких ви повинні подумати про додавання SSL на свій веб-сайт.:

Шифрування конфіденційних даних

Захист конфіденційності користувачів

Безпечні онлайн-транзакції

Доказ легітимності

Активація HTTPS та піктограми замку

Підвищення SEO-рейтингу

Браузери змінилися, не відставайте від них

Веб-сторінки, які не обслуговуються через HTTPS, тепер відображаються як «небезпечні» у Google Chrome та Mozilla Firefox. Не дозволяйте вашому сайту бути одним із них. Додати SSL сьогодні.

Захистіть свій сайт за лічені хвилини за допомогою нашої повністю автоматизованої підготовки та розгортання.

Допоможіть мені вибрати правильний тип сертифіката

Хоча потреба в онлайн-безпеці універсальна, не всі сертифікати SSL однакові. Наведений нижче посібник допоможе вам вирішити, який тип сертифіката підходить саме вам.

Перевірка домену (DV)

 • Підтверджує право власності та контроль лише над доменним ім'ям
 • Видається за лічені хвилини
 • Підтримує відповідність браузера

Ідеально підходить для некритичних веб-сторінок

Мінімальні вимоги до отримання, швидка видача.

Перегляд сертифікатів перевірки домену

Перевірка організації (OV)

 • Розширена перевірка, включаючи автентифікацію особи заявника
 • Видається протягом одного дня
 • Підтримує відповідність браузера

Ідеально підходить для більш конфіденційних веб-сторінок, таких як сторінки входу до системи.

OV - більш надійний спосіб посвідчення особи.

Перегляд сертифікатів перевірки організації

Розширена перевірка (EV)

 • Заснований на стандартах - підхід до аутентифікації, що становить найвищий рівень аутентифікації для SSL-сертифікатів.
 • Зазвичай видається протягом 1-3 днів
 • Підтримує браузер та інші галузеві стандарти

Ідеально підходить для конфіденційних веб-сторінок, включаючи електронну комерцію, онлайн-банкінг, реєстрацію облікових записів.

Набагато суворіші процеси, більш тривалі терміни та більше перевірок того, хто ви. Визнаний на міжнародному рівні як найнадійніший спосіб підтвердження вашої особи.

Перегляд сертифікатів розширеної перевірки

SSL сертифікати

RapidSSL

RapidSSL® Сертифікати допомагають захистити транзакції ваших клієнтів за допомогою шифрування даних до 256 біт та автентифікації сайту. Купуйте сертифікат за допомогою автоматичної перевірки контролю домену. Найкраще, що наші сертифікати SSL є одними з найдоступніших у галузі. Ми зменшуємо витрати і передаємо вам заощадження.

GeoTrust QuickSSL Premium

Швидко захистіть свій веб-сайт. Сертифікати GeoTrust® QuickSSL® Premium - один із найшвидших способів почати захищати онлайн -транзакції та програми за допомогою протоколу SSL. Завдяки автоматичному процесу автентифікації та видачі сертифікат QuickSSL Premium SSL займає всього кілька хвилин. Після цього керування та поновлення сертифікатів - це просто. З GeoTrust ви отримуєте недорогий SSL без шкоди для зручності, вибору чи надійності.

RapidSSL Wildcard

RapidSSL® Wildcard сертифікати допомагають вам захистити кілька субдоменів за допомогою одного недорогого сертифіката SSL, виданого на *.yourdomain.com. Захистіть особисті дані ваших клієнтів за допомогою шифрування до 256 біт. Автоматична перевірка контролю домену робить автентифікацію сайту легким завданням. У RapidSSL ми віримо в забезпечення необхідного захисту SSL за конкурентною ціною.

GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

Швидко захистіть свій домен і всі субдомени одного рівня. Сертифікати GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard - це один із найшвидших способів захисту всіх ваших субдоменів за допомогою одного сертифіката. Наш автоматизований процес автентифікації електронної пошти означає, що ви отримаєте свій сертифікат за лічені хвилини. За допомогою Wildcard сертифікатів QuickSSL Premium ви отримуєте необмежену кількість субдоменів і необмежену кількість серверів - один сертифікат, який адаптуватиметься у міру зростання вашого бізнесу.

GeoTrust True Business ID Wildcard

Спростіть керування сертифікатами за допомогою Wildcard зручності сертифіката. Wildcard сертифікати GeoTrust® True BusinessID дозволяють захистити кілька субдоменів в одному сертифікаті, скорочуючи час та витрати на управління. Незалежно від того, чи це домашня сторінка вашої компанії або ім’я хоста вашого поштового сервера, захист конфіденційної інформації є вашою метою - і це також наша мета.

GeoTrust True BusinessID

SSL бізнес-класу - тільки краще. Що стосується вибору безпеки SSL для вашого бізнесу, у вас є багато варіантів. З GeoTrust прийняти рішення легко. Сертифікати GeoTrust® True BusinessID SSL дають вашим клієнтам знати, що ваш сайт заслуговує довіри і що ви ставитеся до їх безпеки досить серйозно, щоб отримати ваш сертифікат від уповноваженого у всьому світі центру сертифікації.

DigiCert Secure Site

Захистіть свій веб-сайт або трафік електронної пошти за допомогою промислового 2048-розрядного шифрування за допомогою SSL-сертифіката Secure Site.

DigiCert Secure Site Pro

За допомогою Secure Site Pro SSL пропонується сертифікат високої впевненості з додатковими функціями для всебічної безпеки веб-сайтів.

GeoTrust True Business ID with EV

Зробіть чітку заяву про безпеку за допомогою зеленого адресного рядка. GeoTrust® True BusinessID з EV (розширена перевірка) - це наш преміальний продукт безпеки SSL бізнес-класу, який візуально підтверджує найвищий рівень автентифікації серед сертифікатів SSL. Зелена смуга все говорить. Відвідувачі веб-сайтів дійсно помічають, коли адресний рядок стає зеленим у їхніх браузерах із високою безпекою, і поле організації починає обертатися між назвою вашої компанії та GeoTrust.

DigiCert Secure Site EV

Захищені сертифікати SSL із розширеною валідацією сайту (EV) захищають ваші найцінніші активи - ваших клієнтів та ваш бренд - від фішинг-шахрайства та шахрайства в Інтернеті.

DigiCert Secure Site Pro EV

Secure Site Pro EV SSL - це найвища автентифікація з додатковими функціями для всебічної безпеки веб-сайту та надійного захисту від атак, спрямованих на ідентифікацію.

Найчастіші питання

Що таке сертифікат SSL?

SSL-сертифікати забезпечують шифрування даних в Інтернеті та дозволяють безпечно передавати дані з веб-сервера до браузера. З SSL ваш веб-сайт може використовувати протокол https і відображатиме замок у веб-браузерах кінцевих користувачів, щоб вказати, що з'єднання є безпечним.

Навіщо мені потрібний SSL-сертифікат?

Сертифікати SSL є невід'ємною частиною Інтернету. Вони не тільки шифрують зв'язок між вашим комп'ютером та сервером, на якому розташований веб-сайт, а також забезпечують перевірку того, що сайт є тим, чим він себе називає.

Які типи SSL?

Існує 3 різні рівні перевірки, на яких засновані SSL-сертифікати. Перевірка домену (DV), перевірка організації (OV) та розширена перевірка (EV). Основна різниця між типами сертифікатів пов'язана з інформацією, яку Центр сертифікації, RapidSSL, GeoTrust та DigiCert вимагає та перевіряє для видачі сертифіката. Вищі рівні сертифіката вимагають більше інформації та часто відображаються у рядку браузера. EV SSL, наприклад, фарбує панель браузера в зелений колір та відображає назву організації для відвідувачів, щоб викликати більше довіри.

Що таке підстановочний (wildcard) SSL-сертифікат

Підстановковий сертифікат (wildcard) забезпечує ті ж функції шифрування та автентифікації, що й інші сертифікати SSL, але також може застосовуватися до необмеженої кількості піддоменів веб-сайту. Сертифікат Wildcard SSL підтримує кореневий домен (example.com), а також його піддомени. Дізнатися більше

Які переваги SSL-сертифіката EV?

EV, або розширена перевірка, є вищим класом SSL, доступним на сьогоднішній день, і дає більшу довіру до вашого веб-сайту, ніж інші сертифікати SSL. Він включають такі функції, як зелений адресний рядок і відображення назви вашої компанії, які, як було доведено, підвищують довіру та впевненість споживачів.

Наші SSL-сертифікати від одних із найнадійніших брендів у галузі онлайн-безпеки.

Powered by WHMCompleteSolution