Поверніть контроль над своєю поштовою скринькою

Фільтрація вхідної електронної пошти

Захистіть свою мережу

Починаючи від
$2.99 USD/міс
за домен

Фільтрація вихідної електронної пошти

Захистіть свою репутацію

Починаючи від
$2.99 USD/міс
за домен

Email архівування

Резервне копіювання та відповідність

Починаючи від
$68.99 USD/рік
за домен

Фільтрація вхідної електронної пошти дає вам усі ці переваги...

Повний захист "Вхідних" за конкурентними цінами
Надзвичайно точна фільтрація
Легке налаштування
Збільшення безперервності та надмірності вхідної електронної пошти
Різні варіанти звітності
Дружній інтерфейс для повного контролю над електронною поштою
Підвищення продуктивності працівників
Сумісний з будь-яким поштовим сервером

Чому варто вибрати вхідний фільтр SpamExperts?

Фільтрація вхідної електронної пошти фільтрує всю вхідну електронну пошту та усуває спам та віруси, перш ніж ці загрози потраплять у вашу мережу з майже 100% точністю. Широка панель управління дозволяє вам повністю контролювати ситуацію. Крім того, у разі вимкнення вашого електронного сервера, ваша електронна пошта буде поставлена в чергу. До електронної пошти в черзі можна отримати доступ, прочитати та відповісти на неї через веб-інтерфейс, що додасть безперервності вхідної електронної пошти!

Навіщо потрібен професійний фільтр вхідних повідомлень?

Перестаньте ризикувати загрозами ІТ-мережі. Якщо ваша поштова скринька щодня переповнена небажаною масовою поштою, це ознака того, що вам потрібне професійне рішення для фільтрації вхідних повідомлень. Отримайте повний захист своєї папки "Вхідні" та попрощайтеся зі спамом, вірусами та шкідливими програмами!

Як це працює

Після того, як ваш домен (автоматично) буде розгорнуто у фільтрі вхідних повідомлень та активовано фільтрування, електронна пошта пройде через хмару фільтрації SpamExperts. Вхідні електронні листи надійно аналізуються та скануються в режимі реального часу. Не потрібно ніяких навчань або конфігурацій, і все працює. Будь-яке повідомлення, виявлене як спам, переміщується на карантин, а неспам надсилається на ваш поштовий сервер. Карантин можна контролювати у зручному для користувача SpamPanel, через звіти електронною поштою або навіть безпосередньо у вашому поштовому клієнті! Більше не витрачайте час на боротьбу зі спамом, просто зосередьте свою енергію на бізнес-завданнях, при цьому ви повністю контролюєте себе.

Фільтрація вихідної електронної пошти дає вам усі ці переваги...

Більше немає чорних списків
Захистіть репутацію свого бренду та ІТ-систем
Уникайте витрат, пов’язаних із видаленням з ЧС
Підвищення безперервності та доставки вихідної електронної пошти
Підвищення продуктивності працівників
Покращення керованості зловживаннями

Що таке вихідна фільтрація?

Фільтрація вихідної електронної пошти є життєво важливою для захисту репутації вашої ІТ-інфраструктури та забезпечення того, щоб вся ваша вихідна електронна пошта надійшла туди, куди вона повинна. Це професійне рішення запобіжить виходу спаму та вірусів з вашої мережі та запобіжить повторному занесенню ваших IP-адрес у чорний список. Крім того, фільтр вихідних повідомлень SpamExperts надає звіти та інструменти для виявлення скомпрометованих облікових записів та блокування користувачів зі спамом.

Навіщо вам це потрібно?

Чи надсилала ваша мережа спамову електронну пошту без вашого відома? Через слабкості мережі практично будь-який пристрій може бути скомпрометований для передачі вихідного SMTP, що дозволяє розсилати спам або шкідливе програмне забезпечення з вашої мережі, навіть не підозрюючи про це! Тому надзвичайно важливо інвестувати у професійне рішення для фільтрів вихідних повідомлень. Підтримуйте хорошу репутацію вашої компанії, не дозволяйте спаму виходити з вашої мережі та запобігайте потраплянню у чорний список, щоб ваша електронна пошта завжди надходила туди, куди вона має йти.

Архівування електронної пошти дає вам усі ці переваги...

Включає фільтрацію вхідної та вихідної електронної пошти!
Ніколи більше не втрачайте електронних листів!
Досягайте відповідності законодавству
Покращуйте продуктивність ІТ-системи
Зручне управління захистом даних
Додана безперервність електронної пошти, підтримка ведення журналу та легка повторна доставка
Стисле, зашифроване та безпечне архівування

Email архівування

Email архівування зберігає та захищає всі вхідні та вихідні повідомлення електронної пошти для подальшого доступу. Це чудовий спосіб відновити втрачені або випадково видалені електронні листи, прискорити реакцію аудиту, захистити електронні листи та вкладення до інтелектуальної власності, а також для цілей “електронного виявлення” у разі судового розгляду.

Чому вам це потрібно

Ви відчайдушно шукаєте важливу електронну пошту минулого року, але, здається, не можете її знайти, і в результаті цього ризикуєте накласти штраф або втратити важливу ділову угоду? Запобігайте цьому за допомогою професійного рішення для архівування електронної пошти. Архівування електронної пошти є важливим інструментом для збереження безпечної резервної копії всієї електронної пошти та дотримання законодавства.

Водночас, оскільки обмін електронною поштою має судову владу та є юридично обов'язковим, дотримання електронної пошти стало надзвичайно важливою проблемою для організацій. Тому в деяких галузях обов'язковим є збереження захищеного резервного копіювання всіх повідомлень електронної пошти та відповідність законодавству.

Зареєструйтесь і почніть роботу

Оберіть продукт

Додаткові параметри

Всього до оплати

$68.99 USD/рік $2.99 USD/міс $2.99 USD/міс $68.99 USD/рік $5.98 USD/міс $10.47 USD/міс

Питання що часто задаються

Як це працює?

Електронна пошта направляється через розумні сервери SpamExperts, які виявлятимуть і блокуватимуть спам, перш ніж він потрапить до вас.

Наскільки точна фільтрація?

Завдяки щоденній обробці мільйонів електронних листів, наші фільтри електронної пошти мають провідну в галузі швидкість з точністю майже до 100%.

Чи можу я відновити повідомлення, які блокуються?

Так, комплексна панель управління з пошуком журналу, карантином та багатьма іншими інструментами дозволяє перевірити стан будь-якої електронної пошти, яка пройшла через систему.

Скільки часу займає установка?

Налаштування швидке, автоматизоване, і воно запрацює, захищаючи вашу електронну пошту за лічені хвилини.

Що таке архівування електронної пошти?

Електронна пошта настільки важлива в наш час, оскільки архівація електронної пошти надійно зберігається, надаючи вам додаткової впевненості та спокою.

Скільки електронної пошти можна зберігати?

Архівація електронної пошти за замовчуванням включає 10 ГБ стислого сховища електронної пошти. Якщо вам потрібно більше пам’яті, можна додати додаткові ліцензії на 10 ГБ.

Powered by WHMCompleteSolution