Поверніть собі контроль над поштою

Фільтрування вхідної електронної пошти

Захистіть свою мережу

Починаючи від
$2.99 USD/міс
за домен

Фільтрування вихідної пошти

Захистіть свою репутацію

Починаючи від
$2.99 USD/міс
за домен

Архівування електронної пошти

Резервне копіювання та відповідність

Починаючи від
$68.99 USD/ рік
за домен

Фільтрування вхідної електронної пошти дає вам усі ці переваги.

Повний захист папки «Вхідні» за конкурентними цінами
Надзвичайно точна фільтрація
Проста конфігурація
Підвищення безперервності та резервування вхідної електронної пошти
Різні варіанти звітності
Дружній інтерфейс для повного контролю над електронною поштою
Підвищення продуктивності працівників
Сумісність із будь-яким поштовим сервером

Чому варто вибрати вхідний фільтр SpamExperts?

Фільтрування вхідної електронної пошти фільтрує пошту та видаляє спам та віруси до того, як ці загрози досягнуть вашої мережі, з точністю майже 100%. Детальна панель керування дозволяє вам тримати повний контроль. Більше того, якщо ваш поштовий сервер не працює, вашу електронну пошту буде поставлено в чергу. Електронна пошта, яка знаходиться в черзі, може бути доступна, прочитана і на неї можна відповісти через веб-інтерфейс, додаючи безперервність електронної пошти!

Навіщо вам потрібен професійний фільтр?

Не ризикуйте мережевими загрозами. Якщо ваша папка «Вхідні» щодня переповнена небажаною поштою, це ознака того, що вам потрібне професійне рішення для фільтрації. Отримайте повний захист папки «Вхідні» та попрощайтеся зі спамом, вірусами та шкідливими програмами!

Як це працює

Після того, як ваш домен (автоматично) розгорнуть на фільтрі вхідної пошти та активована фільтрація, електронна пошта проходитиме через хмару SpamExperts. Вхідні електронні листи надійно аналізуються та скануються в режимі реального часу. Ніякого навчання чи налаштування не потрібно, і все працює з коробки. Будь-яке повідомлення, виявлене як спам, розміщується до карантину, а спам не відправляється на ваш поштовий сервер. За карантином можна стежити у зручній SpamPanel, через поштові звіти або навіть прямо у поштовому клієнті! Не потрібно витрачати час на боротьбу зі спамом, просто зосередьте свою енергію на бізнес-завданнях, зберігаючи при цьому повний контроль.

Фільтрування вихідної електронної пошти дає вам усі ці переваги.

Більше жодних чорних списків
Захистіть репутацію свого бренду та IT-систем
Уникайте пов'язаних витрат
Підвищення безперервності та доставки вихідної електронної пошти
Підвищення продуктивності працівників
Поліпшення управління зловживаннями

Що таке вихідна фільтрація?

Фільтрування вихідної електронної пошти життєво важливе для захисту репутації вашої ІТ-інфраструктури та забезпечення того, щоб вся ваша вихідна електронна пошта благополучно надходила туди, де вона має бути. Це професійне рішення заблокує розповсюдження спаму та вірусів з вашої мережі та запобігає повторному попаданню ваших IP-адрес до чорного списку. Крім того, вихідний фільтр SpamExperts надає звіти та інструменти для виявлення скомпрометованих облікових записів та блокування користувачів, які розсилають спам.

Навіщо вам це потрібно?

Ваша мережа колись розсилала спам без вашого відома? Через слабкість мережі майже будь-який пристрій може бути скомпрометований для передачі вихідного SMTP, що дозволяє розсилати спам або шкідливе програмне забезпечення з вашої мережі, навіть якщо ви про це не знаєте! Тому дуже важливо, щоб ви інвестували у професійне рішення для вихідного фільтра. Підтримуйте хорошу репутацію своєї компанії, не допускайте виходу спаму з вашої мережі та не допускайте попадання до чорного списку, щоб ваша електронна пошта завжди доходила туди, куди вона призначена.

Архівування електронної пошти дає вам усі ці переваги.

Включає фільтрацію вхідної та вихідної електронної пошти!
Ніколи не втрачайте листів!
Досягніть дотримання законодавства
Поліпшіть продуктивність ІТ-системи
Зручне керування захистом даних
Додана безперервність електронної пошти, підтримка ведення журналу та проста повторна доставка
Стиснутий, зашифрований та безпечний архів

Архівування електронної пошти

Архівування електронної пошти зберігає та захищає всі вхідні та вихідні повідомлення електронної пошти для подальшого доступу. Це відмінний спосіб відновити втрачені або випадково видалені електронні листи, захистити електронні листи та вкладення, пов'язані з інтелектуальною власністю, а також з метою виявлення електронних даних у разі судового розгляду.

Навіщо вам це потрібно?

Ви відчайдушно шукаєте важливого електронного листа за минулий рік, але не можете його знайти, і в результаті ви ризикуєте отримати штраф або втратити важливу ділову угоду? Запобігте цьому за допомогою професійного рішення для архівування електронної пошти. Архівування електронної пошти — це важливий інструмент для збереження захищених резервних копій усієї електронної пошти та дотримання вимог законодавства.

У той же час, оскільки обмін електронною поштою має юридичну силу, дотримання правил електронної пошти стало надзвичайно важливою проблемою для організацій. Тому в деяких галузях обов'язково зберігати захищену резервну копію всіх повідомлень та дотримуватись вимог законодавства.

Зареєструйтесь та почніть

Виберіть продукт

Додаткові опції

Всього до оплати

$68.99 USD/ рік $2.99 USD/міс $2.99 USD/міс $68.99 USD/ рік $5.98 USD/міс $10.47 USD/міс

Часто задавані питання

Як це працює?

Електронна пошта надсилається через інтелектуальні сервери SpamExperts, що самонавчаються, виявляють і блокують спам ще до того, як він дійде до вас.

Наскільки точна фільтрація?

Завдяки обробці мільйонів електронних листів кожен день наші фільтри електронної пошти мають найкращу в галузі швидкість з точністю близькою до 100%.

Чи можу я відновити повідомлення, які були заблоковані?

Так, комплексна панель управління з пошуком за журналами, карантином та багатьма іншими інструментами дозволяє вам перевіряти статус будь-якого листа, який пройшов через систему.

Скільки часу займе налаштування?

Налаштування швидке, автоматизоване, воно буде запущено і захистить вашу електронну пошту за лічені хвилини.

Що таке архівування електронної пошти?

Електронна пошта така важлива в наші дні, а архівація електронної пошти допомагає їй надійно зберігатися, що дає вам додаткову впевненість та душевний спокій.

Скільки електронної пошти я можу зберігати?

Архівування електронної пошти за замовчуванням включає 10 ГБ стисненого сховища електронної пошти. Якщо потрібно більше місця для зберігання, можна додати додаткові 10 ГБ.

Powered by WHMCompleteSolution